Lekarze dla zwierzątlapa

WAŻNE IFORMACJE

 • GRAFIK LEKARZY

  GRAFIK LEKARZY

  Szanowni Państwo,zapraszamy do zapoznania się z godzinami pracy naszych lekarzy. Ułatwi to Państwu wybór terminu wizyty u specjalisty.
  Read More
 • REJESTRACJA

  REJESTRACJA

  Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż na wszystkie wizyty w naszym Gabinecie obowiązują zapisy. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt
  Read More
 • DYŻURY WEEKENDOWE

  DYŻURY WEEKENDOWE

  Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z grafikiem dyżurów weekendowych. Pozwoli to Państwu na dokonanie wyboru lekarza.
  Read More

UWAGA, WPROWADZAMY ZAPISY NA WIZYTY PSIO-KOCIE!

Kochani, 
jesteśmy zmuszeni wprowadzić kilka zmian w zasadach pracy naszego Gabinetu, zwłaszcza w organizacji dyżurów psio-kocich  doktor Pauliny Kubajki-Bogusz i doktor Marzeny Brzezińskiej.

W związku z tym, od 01.10.2018r wprowadzamy zapisy na wszystkie wizyty w naszym Gabinecie!

Pacjenci na wizyty i zabiegi będą za

pisywani w Recepcji (osobiście, telefonicznie lub mailowo).  Będziemy mieli dodatkową pomoc na Recepcji, co również poprawi nasze statystyki w odbieraniu telefonów :) Jednocześnie pragniemy poinformować, że będziemy prowadzić oddzielne zapisy na badania USG u doktor Marzeny Brzezińskiej, co mamy nadzieję, znacząco usprawni nasza pracę.

Na razie będziemy się uczyć pracować w tym nowym systemie i bardzo prosimy o wyrozumiałość, bo na początku mogą pojawić się jakieś problemy czy pomyłki. Jednakże jesteśmy przekonani, że te zmiany poprawią komfort naszej pracy, a Państwu skrócą czas oczekiwania na przyjęcie w długiej kolejce w poczekalni.

Jednocześnie informujemy, że pacjenci wymagający natychmiastowej pomocy w stanie zagrażającym życiu, będą przyjmowani bez zapisów i poza kolejnością, jak to było do tej pory. Osoby, które się nie zapiszą wcześniej na wizytę muszą czekać na przyjęcie na koniec dyżuru lub lukę w wizytach, jeżeli czas na to pozwoli.
Osoby spóźniające się na wyznaczoną godzinę wizyty muszą się liczyć z przepadnięciem wizyty w danym dniu lub oczekiwać na koniec dyżuru. 

Zapraszamy do zapisow!