Lekarze dla zwierzątlapa

WAŻNE IFORMACJE

 • GRAFIK LEKARZY

  GRAFIK LEKARZY

  Szanowni Państwo,zapraszamy do zapoznania się z godzinami pracy naszych lekarzy. Ułatwi to Państwu wybór terminu wizyty u specjalisty.
  Read More
 • REJESTRACJA

  REJESTRACJA

  Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż na wszystkie wizyty w naszym Gabinecie obowiązują zapisy. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt
  Read More
 • DYŻURY WEEKENDOWE

  DYŻURY WEEKENDOWE

  Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z grafikiem dyżurów weekendowych. Pozwoli to Państwu na dokonanie wyboru lekarza.
  Read More

WINTER IS COMING!

Zapraszamy wszystkie gady na przedzimowy przegląd techniczny!
 
Zima się zbliża, dni może jeszcze ciepłe, ale wieczory i poranki mroźne. Przypominamy, ze sezon zimowania gadów zbliża się wielkimi krokami. Część naszych pacjentów już jest w trakcie przygotowań do spoczynku zimowego. Na przedzimowy przegląd techniczny serdecznie zapraszamy przede wszystkim żółwie lądowe i agamy brodate. Przed zimowaniem należy wykonać badanie kału w kierunku pasożytów wewnętrznych oraz badanie krwi, żeby ocenić stan nerek i wątroby. Przypominamy, ze na miejscu mogą Państwo również wykonać każdego dnia badanie USG przeglądowe oraz RTG swoich gadzin. Prosimy o zapisanie się w recepcji do jednej z naszych „egzotycznych” specjalistek: lek. wet. Marty Marciniak lub lek. wet. Moniki Toborek.
Zapraszamy serdecznie!