Lekarze dla zwierzątlapa

WAŻNE IFORMACJE

 • GRAFIK LEKARZY

  GRAFIK LEKARZY

  Szanowni Państwo,zapraszamy do zapoznania się z godzinami pracy naszych lekarzy. Ułatwi to Państwu wybór terminu wizyty u specjalisty.
  Read More
 • REJESTRACJA

  REJESTRACJA

  Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż na wszystkie wizyty w naszym Gabinecie obowiązują zapisy. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt
  Read More
 • DYŻURY WEEKENDOWE

  DYŻURY WEEKENDOWE

  Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z grafikiem dyżurów weekendowych. Pozwoli to Państwu na dokonanie wyboru lekarza.
  Read More

AKTUALNOŚCI

WAŻNE INFORMACJE

Szanowni Państwo!
Informujemy, że obecnie pracujemy bez zmian, jednak aby nadal było to możliwe, zalecamy do zastosowania się do poniższych zasad:

💉 W związku z reglamentacją na igły/strzykawki/rękawiczki (zgodnie z decyzją rządu możemy otrzymać po 2 opakowania na tydzień!) sugerujemy wstrzymanie się od wizyt z pacjentami zdrowymi, którzy mieli przyjść jedynie na kontrolę stanu zdrowia.

😷 Na wizyty prosimy przychodzić bez objawów infekcji - katar, kaszel, gorączka powinna skłonić do kontaktu z lekarzem, ale ludzkim 😉 lub infolinią NFZ - 0 800 190 590

📌 Aby ograniczyć ilość osób przebywających jednorazowo w przychodni prosimy, aby na wizycie obecny był tylko jeden opiekun zwierzęcia. Prosimy o niezabieranie do przychodni DZIECI, nieodpowiedzialni rodzice będą wypraszani z Przychodni!
Prośba ta dotyczy również osób z grupy podwyższonego ryzyka!

🚿 Myjemy ręce tak często, jak to możliwe!

👫 Dbajmy o siebie i innych! 🥰

Czytaj dalej

DYŻUR WEEKENDOWY

W sobotę (14.03) w godzinach 10.00 - 15.00 i niedzielę (15.03) od 11.00 do 14.00 dyżur w naszej Przychodni będzie pełnić lek.wet. spec.  Paulina Kubajka-Bogusz (psi i koty).
Na wizyty obowiązują zapisy 📆

Serdecznie zapraszamy!

Czytaj dalej

UWAGA! WYDŁUŻAMY GODZINY PRACY!

Już od 6 MAJA WYDŁUŻAMY GODZINY PRACY!

Gabinet od poniedziałku do piątku będzie czynny w godzinach 9.00 - 21.00!

Mamy nadzieję, że wielu z Was wcześniejsze godziny otwarcia ułatwią dotarcie do nas na przykład na pobranie krwi, dostarczenie próbek do badań dodatkowych czy załatwienie innych pilnych spraw przed pójściem do pracy. Umili to też troszkę życie tym, którym tą krew na czczo trzeba utoczyć, bo wcześniej dostaną śniadanie 
Zapraszamy!

ZAPISY NA WIZYTY

Uprzejmie informujemy, że na wszystkie wizyty internistyczne i specjalistyczne w naszej Przychodni, obowiązują ZAPISY. 

Umówienia wizyty można dokonać telefonicznie pod numerami: 608 44 77 04 lub 22 877 75 76 lub mailowo. 

Jednocześnie informujemy, że pacjenci wymagający natychmiastowej pomocy w stanie zagrażającym życiu, będą przyjmowani bez zapisów i poza kolejnością, jak to było do tej pory. Osoby, które się nie zapiszą wcześniej na wizytę muszą czekać na przyjęcie na koniec dyżuru lub lukę w wizytach, jeżeli czas na to pozwoli.

Osoby spóźniające się na wyznaczoną godzinę wizyty muszą się liczyć z przepadnięciem wizyty w danym dniu lub oczekiwać na przyjęcie w wolnym czasie.

Czytaj dalej

HOTEL DLA ZWIERZĄT EGZOTYCZYCH

Zapraszamy egzotycznych gości różnych gatunków, rozmiarów i maści!

Czytaj dalej

KOT SENIOR

Jak poznać, że nasz kot zaczyna się starzeć.

Czytaj dalej

DLACZEGO WARTO BADAĆ KAŁ...?

Dlaczego badanie kału to tak ważny element profilaktyki i diagnostyki chorób zwierząt towarzyszących?

Czytaj dalej

JAK PRZYGOTOWAĆ MATERIAŁ DO BADANIA PARAZYTOLOGICZNEGO KAŁU?

 

Oto zawarta w pigułce instrukcja przygotowania próbki kału do badania parazytologicznego.

Czytaj dalej

ZOOFIZJOTERAPIA

W Kajmanie działa zoofizjoterapia!

Mamy przyjemność poinformować, że wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, a przede wszystkim potrzebom Państwa Pupili, nasz Gabinet poszerzył swoją ofertę o usługi z zakresu fizjoterapii zwierząt.

Czytaj dalej